Nothing, yeni bir ürün daha çıkaracağını deklare etti

20.09.2022 10:19 Haber Deposu: Donanım Günlüğü İnsanların telefonu satın alabilmek için davetiye sırasına girmesi gerekiyordu. Şirket, bu strateji yardımıyla telefonun daha oldukca ilgi göreceğini umuyordu. Nitekim o şekilde de oldu. Geçtiğimiz günlerde açıklanan rakamlar, Nothing Phone (1)’in beklentileri büyük seviyede karşıladığını gösterdi.
İlk akıllı telefonunun yakaladığı başarıyla beraber iyi bir momentum yakalayan şirket, süre kaybetmeden ürünlerine yenilerini eklemeyi planlıyor. Bildiğiniz benzer biçimde şirket ilk akıllı telefonu ile beraber bir de kablosuz kulaklık piyasaya sürmüş, böylece ilk iki ürününü kullanıcılarla buluşturmuştu. Gelen son açıklamalar firmanın üçüncü ürününün de yolda bulunduğunu gösteriyor.
Firmanın kurucusu ve CEO’su Carl Pei, yeni çıkan ürünlerini oldukca yakında tanıtacaklarını deklare etti. Artık bu aşamada bir pazarlama ustası olarak görülen Carl Pei, bu yeni ürünün ne işe yaradığını ise bilerek gizli saklı tutuyor. Pei böylece ürüne yönelik merakı arttırmak istiyor ki bu taktik şimdiden karşılık vermeye başlamış durumda. Nothing’in kullanıcı forumlarında bu yeni ürünün ne olabileceğine dair tahminler yapılmaya başlandı bile. Şirket tarafınca herhangi bir detay paylaşılmadığı için şu ana kadar meydana getirilen tahminler tamamen spekülasyondan ibaret olsa da genelin üstüne uzlaştığı iki düşünce var: Şirket ya yeni bir kablosuz kulaklık bir piyasaya sürecek ya da Nothing Phone (1)’in daha düşük maliyetli Lite versiyonunu çıkaracak. Pei’nin stratejisi yardımıyla merak uyandıran bu ürünün ne çıkacağını bekleyip göreceğiz.

Son Dakika Haberler